در این پژوهش شعور اجتماعی Social intelligence که در حال یادگیری آن هستم سوژه های فوق العاده ای را دریافت می کنم و می آموزم. ولی نهایت سعی ام را می کنم فعلا تمرکزم فقط یادگرفتن شعور اجتماعی باشد . ولاغیر !

این موضوع فوق العاده است و به همه چیز مربوط می شود .

از جامعه تا رسانه - از کودکان و نو جوانان تا کهنسالان و همه سنین - از کارگر معمولی تا مدیران ارشد جامعه - از مدیریت خانواده تا مدیریت کلان و . . .

این آموزش که تمام شد از هفته بعد چند کار کوچک دارم که باید آنها را تمام کنم .

یکی برای کنفرانس بین المللی کودکان International Children's Conference باید آماده کنم .

دو مورد هم برای کنفرانس ملی اخلاق اجتماعی National Conference on Social Ethics

و دو مورد هم برای مرکز پژوهشهای قوه قضاییه و یا معاونت اجتماعی ناجا که این آخری فوق العاده است.

همه این موارد بر می گردد به همان موضوع : شعور اجتماعی Social intelligence ---

اینها را می نویسم که دوستان و اساتید کمک کنند کارها بهتر شود و اگر موردی بود که دوستس سوژه ای فوق العاده داشت که خواستیم کار کنیم صد در صد با همکاری و یا به نام ایشان (بسته به میزان همکاری) خواهد بود .

اجتماعی ,العاده ,conference ,کنفرانس ,کودکان ,شعور ,شعور اجتماعی ,کودکان international ,international children ,المللی کودکان ,برای کنفرانس ,کودکان international children ,الم? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایتخت حسینیت نرم افزار مالی و حسابداری استاد وب mamaleito حقوقدان کمپانی چجوری ثبت میشه؟ کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی نیاوران دانلود اهنگ